Getelegrafeerd van de de Routerisr4331-ax/k9 Secrity Bundel van Cisco ISR het Voorzien van een netwerkmateriaal

Basisinformatie
Plaats van herkomst: VERENIGDE STATEN
Merknaam: Cisco
Certificering: FCC
Modelnummer: ISR4331-AX/K9
Min. bestelaantal: 1/Unit
Prijs: $1590/unit
Verpakking Details: De originele Nieuwe verpakking van de ciscodoos
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 20/unit/day
Producten Status: Op voorraad Type: Wired
Apparatentype: Router Garantie: 1 jaar
Verbeterde dienst-module groeven: 1 Doublewide dienst-module groeven: 0
NIM-Groeven: 2 temperatuur: 32º aan 104ºF (0º aan 40ºC)
Hoog licht:

cisco enterprise routers

,

cisco isr 4331

Cisco 4000 Ethernet-van het het Voorzien van een netwerkreeksen Materiaal van de Routerisr4331-ax/k9 Secrity Bundel

 

Productinformatie van ISR4331-AX/K9

Cisco 4000 Reeksen ISRs voorziet u Intelligente WAN (IWAN) de softwareeigenschappen van van Cisco en een samengekomen takinfrastructuur. Samen met superieure productie, vormen deze mogelijkheden de bouwstenen van de oplossingen van WAN van het volgende-generatiefiliaal.

Cisco ISR 4321 eigenschappen modulair netwerk zet met diverse verbindingsopties voor taakverdeling en netwerkveerkracht en modulaire interfaces met online verwijdering en toevoeging (OIR) voor moduleverbeteringen om zonder netwerkverstoring.

 

Productnaam ISR4331-AX/K9
Bijlagetype Rek-monteerbare - modulair - 1U
WAN-Havens Qty 3
Gegevens - verbindingsprotocol Ethernet, Snelle Ethernet, Gigabit Ethernet
Prestaties Gezamenlijke productie: 100 Mbps
Netwerk/Vervoerprotocol IPSec, PPPoE, DHCP, L2TPv3
Het verpletteren van Protocol OSPF, ISIS dat, scheuren-1, scheuren-2, BGP, EIGRP, DVMRP, pim-SM, IGMPv3, GRE, pim-SSM, statische IPv4, het statische IPv6-op beleid-gebaseerd verpletteren verplettert, verpletterend (PBR), MPLS, Tweerichtings het Door:sturen Opsporing (BFD), Multicast IPv4-aan-IPv6
Extern beheerprotocol SNMP, RMON
Eigenschappen Firewallbescherming, VPN-steun, MPLS-steun, VLAN-steun, Syslog-steun, IPv6-steun, hetGebaseerde Gewogen Eerlijke Een rij vormen (CBWFQ), Gewogen Willekeurige Vroege Opsporing (WRED), monteerbare muur, IPSec Particulier netwerk (VPN), De steun van (ACL) van de Toegangsbeheerlijst, Quality of Service (QoS), Dynamisch VPN Met meerdere balies (DMVPN), STRAALsteun, Tweerichtings het Door:sturen Opsporing (BFD), NetFlow, IPFIX
Volgzame Normen IEEE 802,3, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3AH, IEEE 802.1AG, ANSI T1.101, ITU-T G.823, ITU-T G.824
Macht AC 120/230 V (50/60 Herz)
Afmetingen (WxDxH) 43,815 cm x 43,815 cm x 4,455 cm
Gewicht 5 kg

 

 

Meer Details van ISR4331-AX/K9

De lijst toont hieronder Cisco 4000 Reeksen ISR Algemene Eigenschaphoogtepunten

 

Architecturale Eigenschappen Voordelen/Beschrijving
Multicore bewerkers
● De krachtige multicore verbindingen van de hoge snelheidswan van de bewerkerssteun. Het gegevensvliegtuig gebruikt een nagestreefde Stroombewerker (FP) die application-specific geïntegreerde schakeling (ASIC) - zoals prestaties levert die niet degraderen aangezien de diensten worden toegevoegd.
Ingebedde de hardwareversnelling IP van Veiligheids (IPsec) VPN
● Verhogingenscalability. Wanneer gecombineerd met een facultatieve Cisco-IOS XE vergunning van de Softwareveiligheid, laat WAN-verbindingsveiligheid en VPN-de diensten toe.
Geïntegreerde Gigabit Ethernet-havens
● Cisco 4000 Reeksen verstrekt tot vier ingebouwde 10/100/1000 Ethernet-havens voor WAN of LAN.
● Gebaseerd op het platform, kunnen enkele 10/100/1000 Ethernet havens Kleine Pluggable vorm-Factor steunen (SFP) - gebaseerde connectiviteit naast rj-45 verbindingen, toelatend vezel of koperconnectiviteit.
● Naar keuze, afhankelijk van het platform, tot 30W PoE+ kan op twee van de ingebouwde interfaces van voorpaneelgigabit ethernet worden toegelaten om macht aan externe apparaten zoals routers de van de vierde generatie van LTE (van 4G) te verstrekken.
● Een extra specifieke Gigabit Ethernet-haven wordt verstrekt voor apparaatbeheer.
Op usb-gebaseerde consoletoegang
● Een minitypeb USB console port1 steunt beheersconnectiviteit wanneer de traditionele seriële poorten niet beschikbaar zijn.
● De traditionele console en de hulphavens zijn ook beschikbaar.
Facultatieve geïntegreerde voeding voor distributie van PoE
● Een facultatieve verbetering aan de interne voeding verstrekt gealigneerde macht (802.3af-volgzame PoE of 802.3at-volgzame PoE+) aan facultatieve geïntegreerde schakelaarmodules.
● De overtollige PoE omzettingsmodules verstrekken een extra laag van fouttolerantie.
Facultatieve geïntegreerde overtollige voeding (RPS)
● Voor de 4400 Reeksen, is de machtsovertolligheid beschikbaar door facultatieve geïntegreerde RPS te installeren voor dalende netwerkonderbreking en het netwerk te beschermen tegen stroomuitvallen.
● De facultatieve PoE verhogingswijze verbetert totale PoE capaciteit tot tot 1000W.
Cisco Verbeterde de Dienstenmodule (sm-x)
● Elke biedt de dienst-module groef hoge gegeven-productie capabilityof tot 10 Gbps naar het systeem en Gbps tot 1 aan aan andere modulegroeven.
● Steun voor zowel enige als dubbel-brede de dienstmodules verstrekt flexibiliteit in plaatsingsopties.
● Een groef sm-x kan in een groef van de Module(nim) van de Netwerkinterface worden omgezet gebruikend een facultatieve dragerkaart.
● De Servicemodules steunen online toevoeging en verwijdering (OIR), vermijdend netwerkverstoring wanneer nieuw installeren of vervangingsmodules.
Cisco-de Modules (NIMs) van de Netwerkinterface
● Tot drie geïntegreerde NIM-groeven op Cisco staan 4000 Reeksen voor flexibele configuraties toe.
● Elke NIM-groef biedt opties van zelfs verbindingen twee 2-Gbps, naar de routebewerker aan en voor directe module-aan-module mededeling. 4221 ISR hebben slechts verbinding één 1-Gbps aan de routebewerker.
De steun OIR van ● NIMs.
● Speciale NIMs voegt steun voor solid-staten drive (SSDs) en hardeschijfstations (HDDs) toe.
De Cisco Geïntegreerde groef van (ISC) van de de Dienstenkaart op motherboard
● De geïntegreerde de Dienstenkaart steunt hoog natively nieuw Cisco - van het de Stem Digitale Signaal van het dichtheidspakket de Bewerkermodules (PVDM4s), verstrekkend de stem van groot-dichtheids rijk-middelen.
● Elke Geïntegreerde groef van de de Dienstenkaart verbindt met de systeemarchitectuur door een tot verbinding 2-Gbps.
● De toekomstige modules kunnen op de Geïntegreerde groef worden ontvangen van de de Dienstenkaart, die systeemfuncties verbetert.
Flashgeheugensteun
● Één enkele flashgeheugengroef is maximaal beschikbaar aan de opslagdichtheid van de steunhoge snelheid, upgradable aan
32 GB. De 4221 ISR-schepen met een vaste 8 GB flits.
● Twee USB-type A 2,0 havens verstrekken mogelijkheden voor geschikte opslag.
BORREL
● Voor de 4400 Reeksen ISRs, is het standaard controle-vlakke geheugen 4 GB, upgradable aan 16 GB om extra scalability voor controle-vlakke eigenschappen te verstrekken. Het standaard gegeven-vlakke geheugen is 2 GB.
● Voor de 4300 Reeksen ISRs, is het standaardgeheugen 4 GB, upgradable aan 16 GB (slechts 8 GB voor 4321) om extra scalability te verstrekken.
● De 4200 Reeks komt met 4 GB vaste BORREL.

 

 

Verwante Producten van ISR4331-AX/K9

De lijst toont hieronder de Modules, de Kaarten, de Vergunningen & de Toebehoren van ISR4331-AX/K9

 

Punten

Modellen

Beschrijvingen

Slimme Periodieke Kabels

Cabine-ss-449FC

De Kabel van Cisco cabine-ss-449FC rs-449, DCE-Wijfje aan Slimme Serie, 10 Voet

Cabine-ss-V35FC

De Kabel van Cisco cabine-ss-V35FC V.35, DCE-Wijfje aan Slimme Serie, 10 Voet

Console en Auxillary-Kabels

Cabine-aux-RJ45

Hulpkabel 8ft van Cisco cabine-aux-RJ45 met RJ45 en DB25M

Cabine-eth-s-RJ45

Cisco-Routerkabel cabine-eth-s-RJ45

Cabine-console-RJ45

De Consolekabel 6ft van Cisco cabine-console-RJ45 met RJ45 en DB9F

Cabine-console-USB

De Consolekabel van Cisco cabine-console-USB 6 voet met USB-Type A en mini-B

Vergunningen

L-SL-4330-APP-K9=

De vergunning L-SL-4330-APP-K9= van Cisco AppX met 750 conns/ISRWAAS of 1300 conns/vWAAS voor ISR4331

De Modules van de netwerkinterface

Nim-1mft-T1/E1

De Boomstamstem van Cisco Multiflex en WAN-netwerk de interfacemodule Van de vierde generatie

Nim-2ce1t1-PRI

De Boomstamstem van Cisco Multiflex en WAN-netwerkinterfacemodule

Nim-4E/M

Analoge de interfacekaart van het stemnetwerk (oor en mond)

Nim-2FXS

Van het de stemnetwerk van Cisco Analoge de interfacekaart nim-2FXS

Nim-2FXS/4FXO

Van het de stemnetwerk van Cisco Analoge de interfacekaart nim-2FXS/4FXO

Nim-8mft-T1/E1

De Boomstamstem van Cisco Multiflex en WAN-netwerk de interfacemodule Van de vierde generatie

SFPs voor GE-Havens Aan boord

GLC-sx-MMD

De zendontvangermodule van Cisco GLC-links-SMD 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

GLC-links-SMD

De zendontvangermodule van Cisco GLC-zx-SMD 1000base-ZX SFP, SMF, 1550nm, DOM

GLC-zx-SMD

De zendontvangermodule van Cisco GLC-sx-MMD 1000base-SX SFP, MMF, 850nm, DOM

 

Getelegrafeerd van de de Routerisr4331-ax/k9 Secrity Bundel van Cisco ISR het Voorzien van een netwerkmateriaal 0

 

 

Contactgegevens
Andy

Telefoonnummer : +8615017604163

WhatsApp : +8615017604163