Tel.:
China gigabit lan schakelaar fabrikant
TIANYIDA TECHNOLOGIES LIMITED

100% originele Cisco-Producten in China

 

Bladeren door rubrieken :
Top Producten

We zijn van goede kwaliteit leverancier van gigabit lan schakelaar, Gigabit Ethernet Switch 10 Gigabit Switch uit China.

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Cisco 2960 katalysator 48 Havenpoe Gigabit Ethernet lan Schakelaar ws-c2960x-48fpd-l te koop

Cisco 2960 katalysator 48 Havenpoe Gigabit Ethernet lan Schakelaar ws-c2960x-48fpd-l

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Nieuwe Cisco-Katalysator 3650 48 Havenpoe Gigabit Schakelaar, ws-c3650-48pd-l Beheerde LAN Schakelaar te koop

Nieuwe Cisco-Katalysator 3650 48 Havenpoe Gigabit Schakelaar, ws-c3650-48pd-l Beheerde LAN Schakelaar

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Originele Katalysator 4506 Schakelaar 6 Groefchassis ws-c4506-e van Cisco van de Katalysatore Reeks te koop

Originele Katalysator 4506 Schakelaar 6 Groefchassis ws-c4506-e van Cisco van de Katalysatore Reeks

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Cisco-Katalysator 2960L Gigabit Ethernet 16 Havenschakelaar ws-c2960l-16ts-LL te koop

Cisco-Katalysator 2960L Gigabit Ethernet 16 Havenschakelaar ws-c2960l-16ts-LL

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Cisco Gigabit Ethernet 48 Havenpoe IP de Schakelaar ws-c3750x-48p-s van Basisinternet te koop

Cisco Gigabit Ethernet 48 Havenpoe IP de Schakelaar ws-c3750x-48p-s van Basisinternet

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Originele Katalysator 2960 Gigabyte van de 24 Havenschakelaar Netwerkschakelaar ws-c2960g-24tc-l van Cisco te koop

Originele Katalysator 2960 Gigabyte van de 24 Havenschakelaar Netwerkschakelaar ws-c2960g-24tc-l van Cisco

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & De verzegelde Cisco-Onderneming schakelt Lan van 48 Havenethernet Schakelaar ws-c3850-48p-e te koop

De verzegelde Cisco-Onderneming schakelt Lan van 48 Havenethernet Schakelaar ws-c3850-48p-e

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Enterprise 48-Haven 10 de Beheerde Multilaag ws-c3850-48xs-e van Gigabit SFP Schakelaar te koop

Enterprise 48-Haven 10 de Beheerde Multilaag ws-c3850-48xs-e van Gigabit SFP Schakelaar

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Onderneming Cisco 4451 X Geïntegreerde de Veiligheidsbundel isr4451-x-AXV/K9 van de de Dienstenrouter te koop

Onderneming Cisco 4451 X Geïntegreerde de Veiligheidsbundel isr4451-x-AXV/K9 van de de Dienstenrouter

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & 24 haven 4 van de het Netwerkschakelaar ws-c3750g-24ts-E1U van SFP Cisco Beheerde Jumbo het Kadersteun te koop

24 haven 4 van de het Netwerkschakelaar ws-c3750g-24ts-E1U van SFP Cisco Beheerde Jumbo het Kadersteun

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Originele van de de Routerstem van 2921 Reeksencisco Gigabit de Veiligheidsbundel CISCO2921-VSEC/K9 te koop

Originele van de de Routerstem van 2921 Reeksencisco Gigabit de Veiligheidsbundel CISCO2921-VSEC/K9

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & 10gbase-Cu Optische Zendontvangermodule SFP+ 5 Meterkabel SFP-H10GB-CU5M= te koop

10gbase-Cu Optische Zendontvangermodule SFP+ 5 Meterkabel SFP-H10GB-CU5M=

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & Multimode van de Zendontvangermodule van 1000base-SX SFP Optische Getelegrafeerde Type GLC-SX-MMD= te koop

Multimode van de Zendontvangermodule van 1000base-SX SFP Optische Getelegrafeerde Type GLC-SX-MMD=

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & 370 W Beheerde POE LAN van de Netwerkschakelaar Basiseigenschap Vastgesteld ws-c2960-48pst-l te koop

370 W Beheerde POE LAN van de Netwerkschakelaar Basiseigenschap Vastgesteld ws-c2960-48pst-l

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & N3K-C31128PQ-10GE Cisco-de Samenhang schakelt 96 Haven Sfp met 8 Havenqsfp Capaciteit 1,4-Tbps te koop

N3K-C31128PQ-10GE Cisco-de Samenhang schakelt 96 Haven Sfp met 8 Havenqsfp Capaciteit 1,4-Tbps

Van Goede Kwaliteit gigabit lan schakelaar & ASA5512-K8 Cisco ASA 5500 Reeksenfirewall met SW, 6GE-Gegevens, 1GE Mgmt, AC, DES te koop

ASA5512-K8 Cisco ASA 5500 Reeksenfirewall met SW, 6GE-Gegevens, 1GE Mgmt, AC, DES

Geschiedenis

Tianyida de technologie-belangrijke netwerkapparatuur van de industrie en de oplossingenintegrator, Opgericht in 2011, sinds zijn aanvang, die „voor partners aanhangen om netwerkoplossingen op te lossen en creeer waarden van de waarde de“ kern, en aan „eerlijkheid, tolerantie, de dienst“ als ondernemingsgeest, om globale zaken uit t...

De diensten

Wij verstrekken een hoogte - het systeem van de kwaliteitsdienst: 1 jaargarantie van professionele ciscoagenten. 24 de uren online dienst. 100% originele Cisco Verzegelde Kwaliteitsproducten van Cisco-Fabriek. Concurrerende Prijs met een grote Korting van het vasteland van China. De Agenten van Cisco China, die constructieve suggesties verstrekken ...

Ons Team

Wij zijn een Professioneel Team: Onze leden hebben vele jaren van ervaring in het uitvoeren en het uitvoeren van binnenlandse beroemde universiteiten.   Wij zijn een Jong Team: Onze gemiddelde tijd is slechts 26 jaar oud, volledig van kracht en innovatie   Wij zijn een Specifiek Team: Wij zijn er stellig van overtuigd ...

Over Ons
Tianyida de technologie-belangrijke die netwerkapparatuur van de industrie en de oplossingenintegrator, in 2011, sinds zijn aanvang, die de „voor partners aanhangen om netwerkoplossingen op te lossen en waarden van de ...
Fabriek Tocht
Cisco-Schakelaars: Katalysator 2960,2960X, 2960S, 3560X, 3750X, 3850,3650,6500,4500, N2K, N3K, N5K, 9300 Reeksen, Ect. Cisco-Routers: Cisco 2911,2921,2951, ISR4321, ISR4331, ISR4351, ISR4431, ISR4451-Reeks, Ect. De ...
Kwaliteitscontrole
Tianyida elk van nieuwe en SCHONE SERIENUMMERpunten kan de Dienst van Cisco kopen SMARTnet door het mondiale net van Cisco van hoogst gekwalificeerde Cisco-partners of uw Cisco-manager van de cliëntdiensten contacteren. ...
contact met ons op
Adres : De Koning Comm, CTR 2-16, Fayuen ST, Mongkok Kln, Hong Kong van Rm180,27/Fho.
Zakelijke telefoon :
86--15017604163(Verwerkingstijd)
00-852-60604163(Niet Verwerkingstijd)
TIANYIDA TECHNOLOGIES LIMITED
De Koning Comm, CTR 2-16, Fayuen ST, Mongkok Kln, Hong Kong van Rm180,27/Fho.
Tel.:86--15017604163
China Van Goede Kwaliteit Gigabit LAN Switch Leverancier. Copyright © 2018 - 2019 gigabitlanswitch.com. All Rights Reserved.