Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: VERENIGDE STATEN
Merknaam: CISCO
Certificering: FCC
Modelnummer: Ws-c2960x-24ts-l
Min. bestelaantal: 1/Unit
Prijs: $580/unit
Verpakking Details: 57*43*19cm
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 50/unit/day
Naam van het product: Gigabitlan Cisco 2960x Katalysator 24 de Schakelaar van de Havenvezel Stapelbandbreedte: 80G
Omschakelingsbandbreedte: 100Gbps status: Op voorraad
Garantie: 1 jaar garantie Het door:sturen van prestaties: 71.4 Mpps
Punt: gigabit beheerde schakelaar Communicatio: Volledige - duplex & Half - duplex
Hoog licht:

managed gigabit switch

,

10 gigabit ethernet switch

 

Lan Cisco 2960x van ws-c2960x-24ts-l Gigabit Katalysator 24 de Schakelaar van de Havenvezel

 

Snelle weergave van Cisco-Katalysator ws-c2960x-24ts-l

 

Cisco-LAN van Katalysator ws-c2960x-24ts-l verleent Basis stapelbare Laag 2 schakelaar onderneming-klasse toegang voor campus en taktoepassingen. Katalysator 2960-x 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Basis
Cisco-Katalysator 2960-x Reeksschakelaars is be*vestigen-configuratie, voor operationele eenvoud aan lagere totale kosten van eigendom wordt ontworpen, laten zij scalable, veilige en energy-efficient zakelijke bewerkingen met de intelligente diensten en een waaier van geavanceerde Cisco-IOS Softwareeigenschappen die toe.
 

De specificaties van ws-c2960x-24ts-l

 

  Productcode   Ws-c2960x-24ts-l
  Bijlagetype   Rek-monteerbaar - 1U
  Eigenschapreeks   LAN Basis
  Opstraalverbindingsinterfaces   4 x1G-Opstraalverbindingshavens
  Havens   24 x 10/100/1000 Ethernet
  Stapelgrens   8
  Stapelbandbreedte   80Gbps
  Het door:sturen van Prestaties   71.4 Mpps
  Omschakelingsbandbreedte   216Gbps
  RAM   256MB
  Flashgeheugen   64MB
  Afmetingen   4.5 x 27,9 x 44,5 cm
  Pakketgewicht   4.0Kg
  Het door:sturen van Bandbreedte   108Gbps

Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel 0

Figuur 1 toont de verschijning van ws-c2960x-24ts-l

 

Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel 1

Figuur 2 toont het voorpaneel van ws-c2960x-24ts-l

 

Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel 2
 

    De haven van het Ethernetbeheer     Wijzeknoop
    Schakelaar LEDs     USB-mini-typeb (console) haven
    USB-Type A havens     Rj-45 consolehaven
    24*10/100/1000 havens     SFP-modulehavens

 

 

Figuur 3 toont het achterpaneel van de schakelaar van Cisco 2960x-24ts-l.

 

Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel 3

 

Figuur 4 toont de stapelbare capaciteit:

 

Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel 4

 

 

Hoe te om het te gebruiken?

 


Lijst 2 toont sommige toebehoren van ws-c2960x-24ts-l

 

  Modellen

  Beschrijving

  C2960X-STACK= Katalysator 2960-x FlexStack plus het Stapelen van facultatieve Module
  GLC-LH-SMD= 1000BASE-LX/LH SFP-zendontvangermodule, MMF/SMF, 1310nm, DOM
  Cabine-console-RJ45 Consolekabel 6 voet met rj-45
  Cabine-console-USB Consolekabel 6 voet met USB-Type schakelaars A en mini-B

Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel 5

 

Pakket & Levering

 

Verkopende Eenheden  Enig punt
Pakkettype  De BONEN originele verzegelde doos van CISCO F/S binnen, en een andere lege kartondoos om het tegen gebroken te beschermen
Verzending  Schip via UPS, DHL, EMS, FEDEX, TNT, EMS, POSTenz. of andere opties door cliënten
Levertijd   De snelle vervoerstijd binnen 48 uren na betaling bevestigt
Hoeveelheid (Stuk) <30> 31 - 100 >100
Est. Tijd (dag) 2 3 Om worden onderhandeld

Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel 6Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel 7

Waarom de V.S. kies

Garantie   1 jaargarantie van professionele ciscoagenten
De dienst   24 de uren online dienst
Kwaliteit   100% origineel Cisco die Producten van Cisco-Fabriek verzegelen.
Prijs   Concurrerende Prijs met een grote Korting van het vasteland van China
Voordelen   De Agenten van Cisco China
 Het verstrekken van constructieve suggesties voor oplossingen en installaties.

Ws-c2960x-24ts-l gigabit lan Cisco 2960x katalysator 24 de schakelaar van de Havenvezel 8

Contactgegevens
Andy

Telefoonnummer : +8615017604163

WhatsApp : +8615017604163