Cisco-Samenhang 9000 Reeksschakelaars, de Schakelaar n9k-c9372px-e van 48 Ports10G SFP+

Basisinformatie
Plaats van herkomst: VERENIGDE STATEN
Merknaam: Cisco
Certificering: FCC
Modelnummer: N9k-c9372px-e
Min. bestelaantal: 1/Unit
Prijs: $7312/unit
Verpakking Details: De originele Nieuwe verpakking van de ciscodoos
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10/unit/day
Producten Status: Voorraad Voorwaarde: Nieuwe
productlijn: Cisco-Samenhanglaag 3 Schakelaarschakelaar Uitbreidingsgroef: 54
Garantie: 1 jaar Groeftype: QSFP+ & SFP+
Hoog licht:

cisco layer 3 switch

,

cisco nexus series switches

 

Cisco-Samenhang 9000 Reeksen 48 de Schakelaar n9k-c9372px-e van Ports10G SFP+

 

 

Productinformatie

 

Cisco-de Samenhang 9372px-e Schakelaar (n9k-c9372px-e) is een minder belangrijke hardwarerevisie van de Cisco-Samenhang 9372PX. De verhogingen omvatten hardwarevermogen voor de op IP-Gebaseerde classificatie van de eindpuntgroep (EPG) in de wijze van Cisco ACI.

 

Productcode N9k-c9372px-e
Havens 48 vast 6 QSFP+-havens van 1/10gbase-t en
Vormfactor 1 RU
Productie (Tbps) 1.44
Gesteunde snelheden 1/10 Gigabit Ethernet-snelheden
40 Gigabit Ethernet opstraalverbindingshaven

6 vaste QSFP+-havens

·De geavanceerde QSFP+-optica laat connectiviteit toe gebruikend bestaande 10 Gigabit Ethernet vezel.

·De schakelaar biedt 25 MB de extra die ruimte van de pakketbuffer met alle havens voor meer veerkrachtige verrichtingen wordt gedeeld aan

Typische macht (AC & gelijkstroom) 210W
Maximummacht (AC & gelijkstroom) 537W
Maximumaantal langste routes van (LPM) van de prefixgelijke 128.000
Cpu, SSD, en geheugen De dubbel-kern 2,5-GHz x86 Cpu met de aandrijving van 64-GB SSD en 16 GB van geheugen verstrekken verbeterde netwerkprestaties.
Buffer (MB) 37
Besturingssysteem NX-OS, ACI
Ventilators 4
Fysiek (H x W x D) 1.72 x 17,3 x 22,5 binnen. (4,4 x 43,9 x 57,1 cm)
Akoestiek 48,5 dBA bij 40%-ventilatorsnelheid, 64,9 dBA bij 70%-ventilatorsnelheid, en 77,8 dB bij 100%-ventilatorsnelheid
Gewicht (zonder voedingen of ventilators) 22,2 pond (10,1 kg)

 

 

Meer Details

 

De lijst toont hieronder meer informations

 

I/O Uitbreidingen
Aantal Totale Uitbreidingsgroeven 54
Het Type van uitbreidingsgroef SFP+
Gedeelde SFP-Groef Nr
Aantal SFP+-Groeven 48
Media & Prestaties
Media Gesteund Type Optische Vezel
Ethernettechnologie 40 Gigabit Ethernet
Netwerktechnologie 40GBase-x
Netwerk & Mededeling
Gesteunde laag 3
Machtsbeschrijving
Krachtbron Voeding
Overtollige Gesteunde Voeding Ja
Beheer & Protocollen
Handelbaar Ja
Fysieke Kenmerken
Compatibele Rekeenheid 1U
Vormfactor Rek-monteerbaar
Hoogte 1.7“
Breedte 17.3“
Diepte 22.5“
Andere Informatie
Productfamilie Samenhang 9300

 

 

Verwante Producten

 

De lijst toont hieronder de geadviseerde elementen voor N9K-C9372PX
 

Model Beschrijving
Qsfp-h40g-ACU10M Van de het koper direct-band 40GBASE-CR4 van Cisco de QSFP aan QSFP kabel qsfp-h40g-ACU10M
Qsfp-h40g-CU1M Van de het koper direct-band 40GBASE-CR4 van Cisco de QSFP aan QSFP kabel qsfp-h40g-CU1M
Qsfp-h40g-CU3M Van de het koper direct-band 40GBASE-CR4 van Cisco de QSFP aan QSFP kabel qsfp-h40g-CU3M
Qsfp-h40g-CU5M Van de het koper direct-band 40GBASE-CR4 van Cisco de QSFP aan QSFP kabel qsfp-h40g-CU5M
SFP-10g-SR 10gbase-SR SFP-Module
SFP-10g-LR De Module van 10gbase-LR SFP+ voor SMF 10 Gbps
GLC-links-SMD De zendontvangermodule van Cisco GLC-links-SMD 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

 

 

 

Contactgegevens
Andy

Telefoonnummer : +8615017604163

WhatsApp : +8615017604163